Červenec 2012

Songy se stejnýma názvama...

31. července 2012 v 9:53 | The Mortician´s Daughter |  Skupiny
Tak... Zase jsem se nudila a tak mě napadlo. Některý písničky se jmenujou stejně, tak proč je neporovnat? :)) Počtěte si, poslechněte a napište svůj názor... :))

Nejlepších 6 songů se jménem v názvu...

30. července 2012 v 9:40 | The Mortician´s Daughter |  Skupiny

Tak. Jelikož se nudím, sepsala jsem seznam nejlepších písní s dívčím jménem v názvu. Pokochejte se... :)

(neumístěno) Mother Mary (Foxboro Hot Tubs)
Tenhle song dokazuje, že písničky se jmény v názvu nemusí být jen balady. Mother Mary z alba Stop Drop And Roll!!! je energická garage rocková písnička s příměsí klasického rock'n'rollu a určitě si zaslouží být v tomto žebříčku, ale protože Mother Mary je vlastně Matka Marie, nepočítala bych to jako jméno a tak je tato skladba mimo seznam...

5. Beth (KISS)
Skladba Beth z alba Destroyer glam rockové skupiny KISS, je nejen krásná balada, ale ukazuje že i bubenící umí zpívat. Beth konkrétně napsal a nazpíval Peter Criss a musíme uznat že se mu opravdu povedla.

4. Whatsername (Green Day)
Whatsername (česky: Jaksemenuje) je písnička hlavní postavy alba American Idiot, Johnnyho, kde zpívá o dívce svých snů, která odešla a i když si nevzpomíná na její jméno, její tvář si bude pamatovat na vždy.

3. Lucy (Skillet)
Písnička Lucy z alba Awake křesťanské skupiny Skillet má absolutně dokonalý text, dokonalou hudbu a dokonalý chraplák Johna Coopera. Super skvělá a úžasná písnička... Klobouk dolů...

2. Carolyn (Black Veil Brides)
Poslední píseň alba We Stitch These Wounds od BVB Carolyn mě neustále dojímá, povzbuzuje a vzbuzuje ve mě takový ten krasný pocit, který máte když posloucháte poslední song nějakého alba. Navíc v něm má Andy Sixx neuvěřitelně krásný hlas prostě nádhera...

1. Letter To Dana (Sonata Arctica)
Tak a první se jako nejlepší písnička pojmenovaná dívčím jménem se umístila Letter To Dana z alba Ecliptica finské metalové skupiny Sonata Arctica. Má krásně zpracovanou hudbu a hlas zpěváka tam dosahuje úžasných výšek. A i když má Letter To Dana 6 minut, ani chvilku mě nenudí a nepřipadá mi zdlouhavá... První místo si oprávněně zaslouží.

Budu ráda, když hlásnete v anketě, ktetá z těch písniček je nejlepši a případne přidáte koment s vlastním výbětem songu (songů) Díky...

Hlášky z Kostelce (Turbodědek, VOLE!!)

30. července 2012 v 9:36 | The Mortician´s Daughter |  Kecy

Tak jelikož jsme se zase s Christy na pár dní zahrabaly do Kostelce, jsou to další sexy hlášky… Tenhle tejden byl fakt LEGENDÁRNÍ! Namalovaly jsme se jako Jake (Christy) a Andy (já), čmoudily jsme, turbodědkovaly jsme, byly v praze (a pořidili boží plakát BVB a boží placky BVB!!!) a dokonce jsme nahrály i song (Smažka Zelená… Takovej metal se screamem a ERGHánim…)… Takže SMEXY! Předem upozorňuju, že je lepší přečíst si předchozí hlášky, abyste některý věci pochopili atd. a taky pozorňuju, že Ashley Purdy, CC Coma, Andy Sixx, Jake Pitts a Jinxx jsou členové Black Veil Brides (tý nejlepší kapely na světě!) a že Tré je JOUDA! :D Pobavte se… (Já- zelená, Christy- červená)

Prostě slint... :*

30. července 2012 v 9:34 | The Mortician´s Daughter |  Skupiny
Tak nějaak mi to do předminulýho tejdne necvakalo a teď se můžu rozpustit... JÁ MÁM PODEPSANÝ CARNIVAL OF SOULS (OD KISS) OD ERICA SINGERA!!!!! :**** :DD SLINT!!!

Ashley Purdy

11. července 2012 v 10:07 | The Mortician´s Daughter |  Black Veil Brides
Ashley Purdy se narodil 28.1.1984 (nebo 28.10.1984 Já teď fak nevim a někde to písšou tak a někde tak...) v Kalifornii. Jeho celé jméno je Ashley Abrocket Purdy. Ash je výborný grafik (stejně jako Jinxx...). Měří něcokolem 178 cm a váží asi 58 kg. Ashley je basák skupiny Black Veil Brides. Ještě před nástupem do BVB byl Ashley zpěvák ve skupině Stolen Hearts. Ashley je nekuřák a nebere ani žádné jiné drogy (narozdíl od zbytku skupiny, kde všichni kouří...). V nynější době nemá Ashley holku. Naposledy s někým chodil někdy loni. Ashley URČITĚ není gay. Sice vypadá trošku jako holka, ale teplej neni... Tušim že bydlí někde v Hollywoodu v Kalifornii... Jeho oblíbení basáci jsou např.: Gene Simmons z KISS, Nikki Sixx z Motley Crue, Blasko od Ozzyho Osbournea, nebo Bobby Dall z Poison. Ash také věří v karmu a v moc čísel (první koncert BVB v roce 2011 byl 1/1/11 a vždycky, kdž se podívá na hodiny, je 1:11 nebo 11:11. Divný...) Jeho oblíbené skupiny jsou: WASP, KISS a Motley Crue. Na turné Ashley vypadl z autobusu a musel se uzdravovat v nemocnici... (CHUDÁÁK!!!!)

Hlášky z Řevnic (BVB pařba!!)

9. července 2012 v 12:00 | The Mortician´s Daughter |  Kecy
Tak sem zase byla v Řevnicích. April jsem přejmenovala na Christy a naučila jí poslouchat Black Veil Brides atd... Prostě pařba... (Hlavně když jsme se namalovaly jako CC a Ashley a s křikem slov "Purdy and Coma in the streets" (či co sme to ječely...) vyrazily do ulic... :))

Hlášky z Kostelce... (Trošku opožděně...)

9. července 2012 v 9:35 | The Mortician´s Daughter |  Kecy
Hele je to asi o... mno pár měsíců pozdě, ale nefachá mi net tak to píšu v knihovně... :P Jinak... Pobavte se (Já-Zelená, April- červená...)