Duben 2012

Vše co víme o ¡UNO! ¡DOS! ¡TRE! (Trochu opožděně... Sorry...)

22. dubna 2012 v 21:15 | Saint Jimmy |  Green DayPo celém světě teď sedí v křeslech u počítačů slintající teenageři a nevěřícně civí na stránky Green Day. To se snad ještě nestalo! Green Day vydávají trilogii alb pojmenovanou ¡UNO! ¡DOS! ¡TRE!!!!!
" Máme velmi plodný a kreativní čas v našich životech. Je to nejlepší hudba, kterou jsme kdy napsali, a písně stále přicházejí. Místo toho jednoho alba, jsme udělali tří albovou trilogii. Každá píseň má sílu a energii, která představuje Green Day na všech emocionálních úrovních. Prostě si nemůžeme pomoct!"Bylo potvrzeno, že ¡UNO! Vychází 25. září 2012, ¡DOS! 13.listopadu téhož roku a ¡TRE! 15.ledna 2013. Bylo take potvrzeno, že alba bude produkovat Rob Cavallo, ale s tím už jsme si nejspíš byli všichni na 99.9 % jisti.
Víme take, že alba se nahrávají v Jingle Town Records v Oaklandu (stejně jako 21st Century Breakdown a American Idiot. S těmi se ale Green Day po části nahrávání přesunuli do Ocean Way vLos Angeles.)
Z času temné nevědomosti nás Billie Joe vytrhl už 14. února, kdy napsal na svůj Twitter: "Happy Valentine's Day! Officially started recording the new record today. It's FUCK TIME!!!!" (Šťastného valentýna! Dnes jsme oficiálně začali nahrávat nové album! Je to FUCK TIME!") (Fuck Time je písnička od Foxboro Hot Tubs, tak to nepřekládám…) Celá Green Dayová komunita je nadšená! Svět Green Day ožil!!!
Ale to, že Green Day budou vydávát alba s sebou nese take otázky. Jak bude ta hudba znít? Bude to další koncepčí album? Budou všechna tři alba dávat dohromady nějaký příběh?
Samozřejmě se na webu objevila spousta článků s Billieho slovy "Toto je poprvé, co jsem zpíval o šu*ání!". Z toho si nejspíš media odvodila že celá nahrávka bude právě o šu*ání, ale z nahrávek, které slyšeli lidi z GDA, tomu tak ani zdaleka není.
Od chvíle, kdy Billie potvrdil nahrávání dostáváme jednou za čas videa ze studia, kde Green Day zkouší, diskutují o albech a určitě se moc dobře baví. Ale z toho moc stop o tom, jaká alba budou nedozvíme…
V prvním videu prý měli proklouznout některé informace, ale moc se to nepovedlo. V jednom okamžiku je tam na tabuli napsáno několik písniček jako "Nuclear Family", "Carpe Diem" a "Stay The Night". Také jsou tam tři papíry. Nejspíš s rozdělěním písní na alba, ale ty bohužel nejdou přečíst…
24. února vyšlo video, kde skupina diskutuje o textovém obsahu alba. Billie říká: "Poprvé zpívám o šu*ání!" a Mike dodá: "Jo! To album je totálně posadí na prdel!"
Další zajímavé video bylo vypuštěno 22. března. V tom Billie říká: "Máme super novej zvuk." A potom mektá něco že: "Píchá to s mojí hlavou!" a Rob dodává "Jo! Má to koule!" V tomto videu můžete slyšet záblesky ze sola z Carpe Diem…
A ještě jedna stopa. Ve videu někdy z tohoto měsíce Billie počítá "Jedna, dva, tři…" a Rob mu do toho skočí: "Oh, WOW!" Možná je to odkaz na tři alba, možná jen náhoda…
Jak asi všichni víme, cesta s novým albem začala už v srpnu, kdy se Green Day rozhodli odehrát tajný koncert v Tiki Baru v Costa Mese a ukázat co umí. Skupina zahrála spoustu nových skladeb a v tom duchu odehrála i několik dalších tajných koncertů napříč státy.
Rolling Stone potvrdil, že Green Day vystoupí na halloweenské party v New Yorku a poté o tom napsal skvělý článek, kde přezkoumává jejich songy a říká nějaké informace o GD.
Tohle je vše, co je zatím na světě. Teď už nám jenom zbývá čekat do 25. září, kdy vyjde první díl trilogie… Green Day s vámi!!!
Hlášky z Řevnic (Už ani nesleduju kolikátý...)

13. dubna 2012 v 20:18 | Saint Jimmy |  Kecy
Tak jsem se zase na pár dní odebrala do Řevnic a s April jsme vymysleli zase ty naše kecy... Počtěte si a zasmějte se alespoň z poloviny tak jako my dvě... :D (Zelená- Já, červená- April)

A NESERTE MĚ!

6. dubna 2012 v 19:58 | (Hodně nasranej) Saint Jimmy |  Kecy
CS. Dneska chci požádát všechny zasraný kravky co píšou "BLOGÍSKY" o "KONÍŠKÁCH" a všem možnym ať laskavě svý blogy zrušej, vezmou kámen, provaz a skočej dobrovolně do řeky, protože jinak tam na ně vlítnu, a to ať si mě nepřejou!! Vole, blogy upe na hovno, chce se mi znich blejt a lepjej se mi znich zuby, jak sou přeslazený... Nebo komentáře "Ahoj S-bééčko. Jaakk see máááááššš?" Wole zabít! Takže dětska, buď na to psaní fakt serte zrušte svý blogy, spalte počítače na kterejch jste to psaly a zapoměňte na to, že byste ještě někdy pomyslely na vlastní blog, nebo... mno stejně zrušte a udělejte ten stejnej postup s pálením počítače... NESERTE MĚ, nebo tam na vás vlítnu!
Podívejte se sami:


Jeff Matika

1. dubna 2012 v 20:57 | Saint Jimmy |  Green Day
Dneska protože jsem tu celkem dlouho nic moc nenapsala vám posílám článek o Jeffu Matikovi který hrál s Green Day na "21st Century Breakdown World Tour" na rytmickou kytaru (proto to zařazení v rubrice Green Day).