Christopher Nicholas Sarantakos

4. února 2011 v 21:42 | Adella
Christopher Nicholas Sarantakos. Criss Angel. To je ten člověk, který mě inspiruje, který mi zvedá náladu, který mi dokonale změnil život k lepšímu. Mám ho moc ráda a tenhle článek bych chtěla věnovat jemu, všem jeho fanouškům a i všem, kteří ho mají alespoň maličko rádi.:)

  Criss Angel je umělěcké jméno amerického umělce Christophera Nicholase Sarantakose.
Je to kouzelník, iluzionista, kaskadér, hudebník a herec řeckého původu.
   Byl vychován matkou Dimitrou a otcem Johnem v Long Islandu (New York).

Criss Angel:Mindfreak

1. a 2. sezóna tohoto pořadu se natáčela v hotelu Aladdin v Las Vegas.3. sezóna v Luxoru. V premiéře 20. července, 2005, ilusionista předvedl krom jiného chůzi po vodě, levitaci nad hotelem Luxor, létání mezi dvěma budovami, zmizení auta,, přežití v krabici při její explozi, nechal se přeříznout v půlce svého těla při plné účasti diváků a nechal se přejet parním válcem, když ležel břichem dolů na skle. Taktéž v sezóně 3 se proslavil skokem z jedoucího auta. Tehdy se ovšem zranil a zastavil produkci na 3 týdny.


Criss Angel Believe

Criss Angel Believe bylo živé vystoupení, na kterém spolupracoval se zábavnou společností Cirque Du Soleil.Toto vystoupení se konalo v hotelu Luxor v  Las Vegas , na kterém se kromě samotného výstupu podílel také jako spoluautor, tvůrce a designer iluzí a tvůrce návrhu.
Původně se snažil rozšířit vystoupení i na Broadway a do dalších kasín. Ovšem nakonec, kdy Believe začalo naplno spolupracovat s Cirque du Soleil a společností Luxor, MGM Mirage Resorts financoval vystoupení částkou 100 milionů dolarů.
Po několika odkladech se slavnostní vystoupení konalo 31. října 2008, s předpremiérami na konci září. První předpremiéry nebyly přijaty dobře, převážně s negativním ohlasem. Představení zároveň otevřel nevrlé hodnocení ohledně nedostatečného množství kouzel, díky nimž je tak populární, stejně jako matoucí a nudné výstupy. Kritici byli přesvědčeni, že jak on tak Cirque du Soleil nebyli schopni splnit očekávání.
V dubnu 2009 ukončil vystoupení Believe obscéními urážkami na Pereze Hiltona, který byl v publiku. Hilton údajně během představení přes Twitter napsal fanouškům, že vystoupení bylo "neskutečně špatné" a že by "raději kopal kanál", přičemž jeho recenze se dostala ke konci vystoupení Angelovi do ruky.


Phenomenon

Začátkem října 2007 se objevil jako porotce v reality show Phenomenon, spolu s Uri Gellerem. V interview CNN show Larryho Kinga řekl o svém vystoupení, že si je vědom, že "nikdo nemá takovou schopnost dělat cokoliv nadpřirozeného, mentálního a mluvit se smrtí. A proto jsem šel do "Fenoména". Pokud někdo na tu show přijde a bude tvrdit, že má nadpřirozené schopnosti, praštím ho přímo při živém vysílání."
V epizodě reality show Phenomenon, vysílané 31. října 2007, mentalista Jim Callahan předvedl výstup, kde byl údajně ovládaný duchem Raymonda Hilla, který mu pomohl zjistit obsah zamčené krabičky. Přestože porotce Uri Geller jeho vystoupení chválil, Angel jej nazval komickým a následně vyzval jak Callahana tak Gellera k uhádnutí obsahu dvou obálek, které vytáhl ze své kapsy, s nabídkou milionu dolarů tomu, kdo uhádne. To vedlo k bouřlivé diskuzi mezi ním a Callahanem, během které Callahan k němu přišel a nazval jej "ideologickým fanatikem", načež byla show rychle přerušena reklamním spotem. Následně ještě jednou Gellera vyzval, aby uhádl obsah alespoň jedné z obálek. Geller neuspěl, obálka obsahovala kartu s vytištěnými čísly "911" čímž odkazoval na 11. září, 2001. Jeho vysvětlení bylo: "Kdyby 10. 9. někdo mohl předpovědět, co se 11. 9. stane, mohl by zachránit tisíce životů". Otevření druhé obálky bylo naplánováno na první epizodu čtvrté sezóny show Criss Angel: Mindfreak, nicméně obsah obálky nebyl nikdy odhalen a zůstává nadále tajemstvím.


Knihy a hudba


Knihy

  • Mindfreak: Secret Revelations. HarperEntertainment (duben 24, 2007)
HUDBA
  • Musical Conjurings from the World of Illusion (1988)
  • System 1-3 in the Trilogy (2000)
  • Mindfreak (2002)
  • Supernatural (2003)

Stránky


Tak to je ON!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Olča Olča | 5. února 2011 v 17:38 | Reagovat

je superrr taky ho mocc miluju i kdyš je lepší  a hezčí EMINEM -mARSHALL BRUCE MATHERS III. ♥♥♥

2 Violett Violett | 5. listopadu 2011 v 11:53 | Reagovat

Criss je úžasnej-jako kouzelník i jako hudebník moc bych se s ním jednou chtěl setkat(i když mám velice malou šanci tento sen uskutečnit) jeho písničky mně dokonale inspirují a mohla bych je poslouchat celé hodiny :)
Musím pochválit skvěle napsaný článek a super blog ;)

3 Saint Jimmy Saint Jimmy | Web | 7. listopadu 2011 v 19:29 | Reagovat

Jééé! Dík! To je zase že na muj blog někdo zajel!:D

4 Simona Simona | E-mail | 1. ledna 2012 v 14:53 | Reagovat

Aj ja by som sa s ním rada zoznámila ale všetci možme len snivat tí ktorí s ním spolupracovali mali obrovské šťastie.Mám ho moc rada a jeho hudbu milujem...:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama